Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

  • Etsitkö luotettavaa kumppania hankintatoimintoihin? Jätä yhteystietosi, niin asiantuntijamme ottaa sinuun yhteyttä ratkaisuehdotuksella.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Haarlan toimipaikat

Suomi

Haarla Oy
Pyhäjärvenkatu 5A
33200 Tampere

+358 333 991300
info@haarla.com

Ruotsi

Haarla Sweden Filial
Bomansgård 3c
SE-434 48 Kungsbacka

sweden@haarla.com

Iso-Britannia

Beacon House, Ibstone Road
Stokenchurch HP14 3AQ
+44 1494 453 953
uk@haarla.com

Kiina

1913 Tower 3 Excellence Century Center
No 31 Longcheng Rd, CBD Shibei District, Qingdao
266034

Ruoka-, terveys- ja hyvinvointitiimi

Ota yhteyttä asiantuntijaamme!

Mikko Kymalainen

Mikko Kymäläinen

Tampere, Suomi

Business Development Manager

mikko.kymalainen@haarla.com

+358 41 544 1286

Anu Ylinentalo

Anu Ylinentalo

Tampere, Suomi

Health & Wellbeing

Sales Manager

anu.ylinentalo@haarla.com

+358 44 545 6027

Mikko Linnola

Mikko Linnola

Tampere, Suomi

Health & Wellbeing

Sales Manager

mikko.linnola@haarla.com

+358 50 568 0743

Haarla personnel

Percy Hesselgård

Göteborg, Ruotsi

Food, Sweden

Product & Development Manager

percy.hesselgard@haarla.com

+46 703 443 231

Lauri Jokinen

Lauri Jokinen

Tampere, Finland

Key Account Manager

lauri.jokinen@haarla.fi

+358 40 050 6706

Nelly Ahonen

Nelly Ahonen

Tampere, Finland

Sales Manager

nelly.ahonen@haarla.fi

+358 50 401 8844

Teollisuustiimi

Haarla personnel

Kati Kortelainen

Tampere, Suomi

Key Account Manager

kati.kortelainen@haarla.com

+358 43 211 1149

Haarla personnel

Doina Mucundorfean

Tampere, Suomi

Sales & Purchase Manager

doina.mucundorfean@haarla.com

+358 3 3399 1328

Dimitry Tolmachev

Dmitry Tolmachev

Tampere, Suomi

Export and Logistics Manager, Eastern Europe

dmitry.tolmachev@haarla.com

+358 40 195 3700

Haarla personnel

Peter Nokes

Lontoo, Iso-Britannia

Commercial Director

peter.nokes@haarla.com

+44 780 260 4671

Dmitri Sumigin

Dmitri Šumigin

Tallinna, Viro

Sales Manager

dmitri@haarla.com

+358 45 122 3863

Haarla personnel

Nina Kankkunen

Tampere, Suomi

Process Development Manager

nina.kankkunen@haarla.com

+358 41 731 1099

Harri Miettinen

Harri Miettinen

Lappeenranta, FInland

Sales Manager

harri.miettinen@haarla.fi

+358 50 350 2811

Vesi- ja ilmatiimi

Markus Perakyla

Markus Peräkylä

Tampere, Suomi

COO, Enviro Team Lead

markus.perakyla@haarla.com

+358 40 723 5262

Haarla personnel

Antti Löhönen

Tampere, Finland

Solution Sales Manager

antti.lohonen@haarla.fi

+358 50 562 8302

Asiakaspalvelutiimi

Haarla personnel

Tuire Laine

Tampere, Suomi

Customer Service

tuire.laine@haarla.com

+358 33 399 1307

Outi Penttila

Outi Penttilä

Tampere, Suomi

Customer Service

outi.penttila@haarla.com

+358 40 455 9216

Haarla personnel

Julia Kantola

Tampere, Suomi

(äitiyslomalla)

Customer Service

julia.kantola@haarla.com

+358 41 730 2207

Cassandra Taylor

Cassandra Taylor

Lontoo, Iso-Britannia

Customer Service

cassandra.taylor@haarla.com

+44 1494 453 953

Julia Kalin

Julia Kalin

Göteborg, Ruotsi

on a leave

Customer Service

julia.kalin@haarla.com

+46 727 358 565

Petri Kantola

Petri Kantola

Tampere, Finland

Customer Service Team Lead, Food & Enviro

petri.kantola@haarla.com

+358 40 450 1783

Velichka Vangelova

Velichka Vangelova

London, UK

Business Administrator

velichka.vangelova@haarla.com

+44 753 568 6039

Maria Kaunismäki

Maria Kaunismäki

Tampere, Finland

Customer Service

maria.kaunismaki@haarla.fi

+358 417 316 192

Taina Saha

Taina Saha

Tampere, Finland

Customer Service

taina.saha@haarla.fi

+358 41 731 6586

Laura Mäkinen

Laura Mäkinen

Tampere, Finland

Customer Service

laura.makinen@haarla.fi

+358 41 731 8605

Helena Carlberg Brandin

Helena Carlberg Brandin

Gothenburg, Sweden

Customer Service

helena@haarla.com

+46 761 043 130

Haarla personnel

Anna Söndergaard

Gothenburg, Sweden

Customer Service

anna.sondergaard@haarla.com

+46 768 268 716

Marjo Kiiveri

Marjo Kiiveri

Tampere, Finland

Customer Service

marjo.kiiveri@haarla.fi

+358 417 318 759

Operatiivinen tiimi

Julius Haarla

Julius Haarla

Tampere, Suomi

Managing Director

julius.haarla@haarla.com

+358 40 779 2910

Haarla personnel

Doina Mucundorfean

Tampere, Suomi

Sales & Purchase Manager

doina.mucundorfean@haarla.com

+358 3 3399 1328

Markus Perakyla

Markus Peräkylä

Tampere, Suomi

COO, Enviro Team Lead

markus.perakyla@haarla.com

+358 40 723 5262

Haarla personnel

Peter Nokes

London, Iso-Britannia

Commercial Director

peter.nokes@haarla.com

+44 780 260 4671

Haarla personnel

Jarkko Haarla Jr.

Tampere, Suomi

Haarla Engineering

jarkko.haarla@haarla.com

+358 40 544 3235

Heikki Ojaniemi

Heikki Ojaniemi

Tampere, Finland

IT Manager

heikki.ojaniemi@haarla.fi

+358 041 731 6168

Haarla personnel

Paula Kärki

Tampere, Finland

Quality Manager

paula.karki@haarla.com

+358 40 759 8012

Tomi Taskinen

Tomi Taskinen

Tampere, Finland

Business Controller

tomi.taskinen@haarla.fi

+358 44 566 6338

Markkinointitiimi

Joanna Charewicz Laihonen

Joanna Charewicz-Laihonen

Tampere, Suomi

Marketing Coordinator

joanna@haarla.com

+358 45 773 13264

Heikki Ojaniemi

Heikki Ojaniemi

Tampere, Finland

IT Manager

heikki.ojaniemi@haarla.fi

+358 041 731 6168

Taloustiimi

Haarla personnel

Titta Peltola

Tampere, Suomi

on a leave

Accounting Specialist

titta.peltola@haarla.com

Timo Kuikka

Timo Kuikka

Tampere, Suomi

Financial Assistant

timo.kuikka@haarla.com

+358 50 350 3978

Tomi Taskinen

Tomi Taskinen

Tampere, Finland

Business Controller

tomi.taskinen@haarla.fi

+358 44 566 6338

Hankintatiimi

Haarla personnel

Betty Lau

Qingdao, Kiina

Sourcing Manager

betty.lau@haarla.com

+8 653 258 780 791

Haarla personnel

Daniel Lu

Qingdao, Kiina

Representative Office Manager

daniel.lu@haarla.com

+8 653 258 780 790