Puhdistusaineet & kodinhoitotuotteet

Tarjoamme laajan valikoiman ratkaisuja yksittäisistä kemikaaleista
 vaativiin sekoituksiin teollisuustuotteiden valmistusta varten. 

Jump to content

Parhaat raaka-aineet turvallista tuotantoa varten 

Autamme asiakkaitamme valitsemaan niin synteettiset kuin luontaisetkin raaka-aineet sekä oikean teknologian kaikkiin puhdistustarpeisiin. 

Yksi hyvä valinta johtaa useampaan hyvään ratkaisuun
Tutustu myös muuhun tarjontaamme.

Palveluksessanne

Ota yhteyttä teollisuusasiantuntijaamme!

Haarla personnel

Doina Mucundorfean

Tampere, Suomi

Sales & Purchase Manager (maternity leave)

doina.mucundorfean@haarla.com

+358 3 3399 1328

Markus Perakyla

Markus Peräkylä

Tampere, Suomi

Sales Manager

markus.perakyla@haarla.com

+358 40 723 5262

Tuomas Makinen

Tuomas Mäkinen

Tampere, Suomi

Sales Assistant

tuomas.makinen@haarla.com

+358 41 7302 490

Dimitry Tolmachev

Dmitry Tolmachev

Tampere, Suomi

Export and Logistics Manager, Eastern Europe

dmitry.tolmachev@haarla.com

+358 40 195 3700

Haarla personnel

Peter Nokes

Lontoo, Iso-Britannia

Commercial Director

peter.nokes@haarla.com

+44 780 260 4671

Haarla personnel

Dmitri Šumigin

Tallinna, Viro

Sales Manager

dmitri@haarla.com

+358 45 122 3863

Ota yhteyttä!

  • Oletko valmis hyvään valintaan? Aloita tästä.
  • Hei, etsin luotettavaa kumppania hankintatoimintoihin.
  • Nimeni on
  • ja työskentelen yrityksessä nimeltään
  • tittelillä
  • Toimialamme on
  • Haasteeni on:
  • Voisiko asiantuntijanne ottaa minuun yhteyttä ratkaisuehdotuksella?
  • Minut tavoittaa sähköpostitse
  • tai puhelimitse
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.