Keernat/valusydämet

Toimitamme kattavan valikoiman ratkaisuja valu- ja puristusprosesseja varten. 

Jump to content

Tehokkaan tuotantoprosessin tukena

Haarla auttaa valitsemaan oikeat tuotteet ja ratkaisut, joiden avulla asiakkaamme pystyvät kehittämään omia ratkaisujaan entistäkin paremmiksi. Osaamisemme kattaa niin valuhartsin valmistuksessa tarvittavat erikoiskemikaalit ja väliaineet kuin jatkojalostuksen vaatimat kemikaalit ja teknologiat, joilla varmistetaan hartsin tehokkuus erilaisissa valutöissä. Esimerkkejä tuotteista ovat muun muassa plastisoimisaineet, juoksutteet, katalyytit ja adheesionedisteet.

Yksi hyvä valinta johtaa useampaan hyvään ratkaisuun
Tutustu myös muuhun tarjontaamme.

Palveluksessanne

Ota yhteyttä teollisuusasiantuntijaamme!

Haarla personnel

Doina Mucundorfean

Tampere, Suomi

Sales & Purchase Manager (maternity leave)

doina.mucundorfean@haarla.com

+358 3 3399 1328

Markus Perakyla

Markus Peräkylä

Tampere, Suomi

Sales Manager

markus.perakyla@haarla.com

+358 40 723 5262

Tuomas Makinen

Tuomas Mäkinen

Tampere, Suomi

Sales Assistant

tuomas.makinen@haarla.com

+358 41 7302 490

Dimitry Tolmachev

Dmitry Tolmachev

Tampere, Suomi

Export and Logistics Manager, Eastern Europe

dmitry.tolmachev@haarla.com

+358 40 195 3700

Haarla personnel

Peter Nokes

Lontoo, Iso-Britannia

Commercial Director

peter.nokes@haarla.com

+44 780 260 4671

Haarla personnel

Dmitri Šumigin

Tallinna, Viro

Sales Manager

dmitri@haarla.com

+358 45 122 3863

Ota yhteyttä!

  • Oletko valmis hyvään valintaan? Aloita tästä.
  • Hei, etsin luotettavaa kumppania hankintatoimintoihin.
  • Nimeni on
  • ja työskentelen yrityksessä nimeltään
  • tittelillä
  • Toimialamme on
  • Haasteeni on:
  • Voisiko asiantuntijanne ottaa minuun yhteyttä ratkaisuehdotuksella?
  • Minut tavoittaa sähköpostitse
  • tai puhelimitse
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.