Valmiit levytuotteet

Tarjoamme kemikaalit, laitteet ja prosessiteknologiaa vaativimpiinkin sovelluksiin 

Jump to content

Raaka-aineet ja materiaalit laadun takeena

Tarjoamme kattavan ja kilpailukykyisen valikoiman ratkaisuja erilaisten levytuotteiden valmistukseen – bulkkitarpeet, kemikaalit ja lisäaineet sekä laitteet erilaisiin tarpeisiin. Avullamme korkealaatuisen lopputuotteen valmistus on tehokasta. 

Yksi hyvä valinta johtaa useampaan hyvään ratkaisuun
Tutustu myös muuhun tarjontaamme.

Palveluksessanne

Ota yhteyttä teollisuusasiantuntijaamme!

Haarla personnel

Doina Mucundorfean

Tampere, Suomi

Sales & Purchase Manager (maternity leave)

doina.mucundorfean@haarla.com

+358 3 3399 1328

Markus Perakyla

Markus Peräkylä

Tampere, Suomi

Sales Manager

markus.perakyla@haarla.com

+358 40 723 5262

Tuomas Makinen

Tuomas Mäkinen

Tampere, Suomi

Sales Assistant

tuomas.makinen@haarla.com

+358 41 7302 490

Dimitry Tolmachev

Dmitry Tolmachev

Tampere, Suomi

Export and Logistics Manager, Eastern Europe

dmitry.tolmachev@haarla.com

+358 40 195 3700

Haarla personnel

Peter Nokes

Lontoo, Iso-Britannia

Commercial Director

peter.nokes@haarla.com

+44 780 260 4671

Haarla personnel

Dmitri Šumigin

Tallinna, Viro

Sales Manager

dmitri@haarla.com

+358 45 122 3863

Ota yhteyttä!

  • Oletko valmis hyvään valintaan? Aloita tästä.
  • Hei, etsin luotettavaa kumppania hankintatoimintoihin.
  • Nimeni on
  • ja työskentelen yrityksessä nimeltään
  • tittelillä
  • Toimialamme on
  • Haasteeni on:
  • Voisiko asiantuntijanne ottaa minuun yhteyttä ratkaisuehdotuksella?
  • Minut tavoittaa sähköpostitse
  • tai puhelimitse
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.