Isoleringsskum

Tack vare våra kunskaper om fenoliska och miljövänliga bindemedel och relaterade komplexa föreningar kan vi erbjuda ett komplett urval av lösningar för produktionen av isoleringsskum.

 

Jump to content

De bästa råvarorna och lösningarna för effektiv, optimerad produktion och högklassiga isoleringsmaterial 

Vi är specialiserade på tjänster och kemikalier för produktion av hartser och användning av dem i isoleringsskum. Detta inkluderar härdare och ett komplett urval av centrala råvaror, mellanprodukter och tillsatser, liksom skräddarsydda blandningar för olika industriella tillämpningar. Våra experter strävar alltid efter att fullt ut förstå kundens process och behov för att optimera produktionen och dess kvalitet. Vi finns här för att erbjuda bra val.

 

Med ett bra val kommer många fler. 
Se vad mer vi kan erbjuda. 

Vi finns här för er 

Kontakta våra branschexperter direkt för att diskutera en lösning.

Haarla personnel

Doina Mucundorfean

Tammerfors, Finland

Sales & Purchase Manager (maternity leave)

doina.mucundorfean@haarla.com

+358 3 3399 1328

Markus Perakyla

Markus Peräkylä

Tammerfors, Finland

Sales Manager

markus.perakyla@haarla.com

+358 40 723 5262

Tuomas Makinen

Tuomas Mäkinen

Tammerfors, Finland

Sales Assistant

tuomas.makinen@haarla.com

+358 41 7302 490

Dimitry Tolmachev

Dmitry Tolmachev

Tammerfors, Finland

Export and Logistics Manager, Eastern Europe

dmitry.tolmachev@haarla.com

+358 40 195 3700

Haarla personnel

Peter Nokes

London, Storbritannien

Commercial Director

peter.nokes@haarla.com

+44 780 260 4671

Haarla personnel

Dmitri Šumigin

Tallinn, Estland

Sales Manager

dmitri@haarla.com

+358 45 122 3863

Kontakta oss

  • Redo för ett bra val? Börja här!
  • Hej, jag letar efter en pålitlig inköpspartner.
  • Jag heter
  • och jobbar som
  • vid
  • . Vi är huvudsakligen verksamma inom
  • Min utmaning är följande:
  • Skulle någon av era experter kunna kontakta mig med ett lösningsförslag?
  • Ni kan nå mig på
  • eller
  • Jag ser fram emot att få höra från er snart!
  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.